Zarządzenie PAT w celu przyspieszenia krachu finansowego i upadku Matriksa Oriona

Georgi Stankov, 16.12.2014

www.stankovuniversallaw.com

translation in Polish by Alleksa

W przeszłości PAT (Planetary Ascension Team) kilka razy wykorzystywali moc kolektywnych (zbiorowych) Zarządzeń, po to by odwrócić bieg Wydarzeń na rzecz Wzniesienia. Kilkukrotnie byliśmy wzywani przez nasze HS (Wyższe JA) do wymówienia Zarządzeń które okazały się być pełnym sukcesem – co zostało potwierdzone przez ELOHIM.

Od ponad roku nie korzystaliśmy z tego niezwykle potężnego Narzędzia kolektywnego Tworzenia na rzecz Wniebowstąpienia i nas samych. Teraz doszliśmy do Punktu w Czasie, kiedy raz jeszcze jesteśmy zmuszeni uciec się do zbiorowego (kolektywnego) Zarządzenia w celu przyspieszenia finansowego upadku oriońskiego monetarnego systemu ludzkiego zniewolenia – upadku który rozpoczął się już z pełną mocą w zeszłym tygodniu i kontynuowany jest w tym tygodniu. Mamy teraz do naszej dyspozycji najpotężniejsze Energie Źródłowe i one upoważniają nas do natychmiastowego tworzenia w Teraz.

Skorzystajmy z nich jako nieograniczeni bogowie-twórcy by kształtować przeznaczenie Gai i Ludzkości.

Proszę abyś to Zarządzenie powtórzył(a) co najmniej trzy razy, preferowane jest jednak wielokrotne powtarzanie go w najbliższych dniach poprzez jego głośną recytację.

*

Zarządzenie PAT w celu przyspieszenia krachu finansowego i upadku Matriksa Oriona oraz zakończenia tej Holograficznej Rzeczywistości 3D raz na zawsze.

*

Niniejszym Ja (podaj tutaj swoje imię i nazwisko), Wojownik Światła Pierwszej i Ostatniej Godziny, Wniebowstąpiony Mistrz, Bóg-Logos Gai, i Strażnik Nowej Złotej Galaktyki zarządzam że Matriks Oriona i jego główny Filar: System Walutowy Oriona upada teraz na tej najwyższej Planecie-Matce. W to włączone są wszystkie światowe giełdy akcji i towarów zamknięcie wszystkich banków, upadek zachodnich rządów oraz wykluczenie nowej wojny światowej.

W związku z tym Ja, z Centrum mojej Obecności JAM JEST, wzywam

Fioletowo-Złoty Płomień Podniesienia, Transmutacji i Uzdrowienia
Zielony Płomień Uzdrowienia
Niebieski Płomień Boskiej Woli Bożej
Różowy Płomień Miłości oraz
Złoto-Białe Chrystusowe Światło
w postaci diamentowych cząstek Esencji Boga

aby zalały moje wielowymiarowe Ciało które obejmuje Gaię i wszystkie jej Linie Czasowe, by spowodować natychmiastowe załamanie Matriksa Oriona i jego systemu finansowego oraz zainicjować globalne Przebudzenie Ludzkości do Boskiej Prawdy Wszystkich Żyć na tej najwyższej Planecie-Matce.

I niech tak się stanie, i niech tak się stanie, i niech tak się stanie!

Ja Jestem to Ja Jestem – (podaj swoje imię i nazwisko) – Wojownik Światła Pierwszej i Ostatniej Godziny, Mistrz Wniebowstąpiony, Bóg-Logos Gai i Strażnik Nowej Złotej Galaktyki i niniejszym czynię to Zarządzenie w imieniu Źródła.

(proszę trzykrotnie powtórzyć to oświadczenie).

This entry was posted in Ascension. Bookmark the permalink.

Comments are closed.